Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31332
Stary 12.03.2015, 10:11
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Kładłem się spać w przekonaniu że wszystko gra, a tu proszę, otwieram rano komputer i i widzę ze palikotowi się pogorszyło. Jakieś histerie, spazmy. Z troski o jego zdrowie wypadało by chyba poprosić moderatora o czasowy odpoczynek dla delikwenta, bo jak widać dłuższe przebywanie na tym forum powoduje u niego rozstrój nerwowy. Pęknie jeszcze chłopakowi jakaś żyłka albo zrobi sobie coś złego i będziesz miał potem moderatorze wyrzuty sumienia, że w porę nie przeciąłeś jego cierpień.
nie dość, że prożydowski, czy nawet żydowski to jeszcze konfident jeszcze na policje zadzwoń złóż zawiadomienie
kumple z USraela byliby zadowoleni z obywatelskiej postawy
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰