wislak68 napisał(a):

|
Kładłem się spać w przekonaniu że wszystko gra, a tu proszę, otwieram rano komputer i i widzę ze palikotowi się pogorszyło. Jakieś histerie, spazmy. Z troski o jego zdrowie wypadało by chyba poprosić moderatora o czasowy odpoczynek dla delikwenta, bo jak widać dłuższe przebywanie na tym forum powoduje u niego rozstrój nerwowy. Pęknie jeszcze chłopakowi jakaś żyłka albo zrobi sobie coś złego i będziesz miał potem moderatorze wyrzuty sumienia, że w porę nie przeciąłeś jego cierpień.
|
nie dość, że prożydowski, czy nawet żydowski to jeszcze konfident

jeszcze na policje zadzwoń złóż zawiadomienie

kumple z USraela byliby zadowoleni z obywatelskiej postawy
