Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31327
Stary 12.03.2015, 09:44
palikot napisał(a):Wyświetl post
Jak to mówił W. Cejrowski z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Głupotę trzeba zwalczać. Jak ktoś pierd... to pierd.. jak ktoś jest pojeb.. to jest pojeb..
Płacimy emerytury dla 50 tys żydów+ ich żon i nawet dzieci z tytułu szkód wyrządzonym im przez Nazistów i Swoietów oczywiście na koszt polskiego podatnika... chłop chce się jeszcze licytować... i jak go nie nazwać pojeb.anym? No niech mi ktoś zdrowo myślący tutaj powie? To jest typowy pojeb. No inne określenie to będzie komplement.
Kładłem się spać w przekonaniu że wszystko gra, a tu proszę, otwieram rano komputer i i widzę ze palikotowi się pogorszyło. Jakieś histerie, spazmy. Z troski o jego zdrowie wypadało by chyba poprosić moderatora o czasowy odpoczynek dla delikwenta, bo jak widać dłuższe przebywanie na tym forum powoduje u niego rozstrój nerwowy. Pęknie jeszcze chłopakowi jakaś żyłka albo zrobi sobie coś złego i będziesz miał potem moderatorze wyrzuty sumienia, że w porę nie przeciąłeś jego cierpień.