wiesniak842 napisał(a):

Cisza jak makiem zasial
|
cisza ? myślisz że tą wrzutką wołominiak emj10 błysnął ? każdy kto interesuje się polityką i startem Andrzeja Dudy to wie i nie jest to żadna tajemnica , wstydzisz się tego ?
ha, ha wołominiak dalej błyszczy, jarubas "prorosyjski"

proszę , błagam , rozmywaczu daj spokój , jak zwykle kompromitacja , kto to jest jarubas

, kolega twój i jak się chwaliłeś twojego kumpla piechocińskiego , litości , mitoman nie daje zapomnieć o sobie