Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 10.03.2015, 22:36
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli się naszym piłkarzom zechce i nogi im na to pozwolą (czytaj: nie będą odczuwać trudów zimowych przygotowań), to obstawiam 3:1 dla Wisły. A co! Skoro Zawisza może wygrać w Krakowie, to my nie możemy w Warszawie?
Tak jest! Nasze czarne skrzydła po zrzuceniu balastu o nazwie Franek, wzniosą się na wyżyny. Sam Emmanuel zrobi z legijnej doopy jesień średniowiecza. Howgh!!!
Odpowiedz cytując