Grisza1 napisał(a):

|
Jeśli się naszym piłkarzom zechce i nogi im na to pozwolą (czytaj: nie będą odczuwać trudów zimowych przygotowań), to obstawiam 3:1 dla Wisły. A co! Skoro Zawisza może wygrać w Krakowie, to my nie możemy w Warszawie?
|
Tak jest! Nasze czarne skrzydła po zrzuceniu balastu o nazwie Franek, wzniosą się na wyżyny. Sam Emmanuel zrobi z legijnej doopy jesień średniowiecza. Howgh!!!