Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3260
Stary 10.03.2015, 10:50
Bąbel napisał(a):Wyświetl post
Ja zauważyłem, pewną prawidłowość w pracy Smudy. Runda jesienna, była zawsze w miarę przyzwoita, zaś wiosenna... zdecydowanie gorsza. Dalej, niektórzy zawodnicy na początku współpracy ze Smudą, mieli błysk formy ( Brożek, Stilic, Sadlok, Donald czy nawet Garguła i Uryga, nawet Jankowski i Stępiński pierwsze mecze mieli lepsze) wszyscy zdecydowanie lepiej grali po pierwszy miesiącach współpracy ze Smudą, niż później. Później to równia pochyła... Zauważył ktoś podobną prawidłowość?
Nie. Nikt na tym forum nie zdawał sobie do tej pory z tego sprawy. Nie wiedzieli o tym też kibice Amiki czy Legii.

ps. poczytaj swoją sygnaturkę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując