wislak68 napisał(a):

|
No cóż, jeśli w ten sposób zrozumiałeś przedstawioną argumentację to nie pozostaje mi nic innego niż odesłać do konkluzji z postu powyżej (tego o schizofrenii).
|
a tam są tacy, co wizytę w ambasadzie Rosji rozumują jako "składanie raportu" bądź spiskowanie przeciwko Polsce to i ja mam swoje wnioski
