palikot napisał(a):

acha widzę, że idziemy w stronę: Piłsudski zabijał "opcję sowiecką"...
|
No cóż, jeśli w ten sposób zrozumiałeś przedstawioną argumentację to nie pozostaje mi nic innego niż odesłać do konkluzji z postu powyżej (tego o schizofrenii).