Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3252
Stary 09.03.2015, 22:46
dominatorbj napisał(a):Wyświetl post
Tragedia.
Tak to jest jak z g**a robi się wynik, a potem inni oczekują, że to tak zawsze będzie i jeszcze poprzeczkę będziemy podnosić bez inwestycji, wymiany kadry itp.
Amen

Dodać można,że jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie nim w Polsce zrozumie wreszcie przeciętny kibic,właściciel itp,że trener potrzebuje czas i materiał do obróbki.
Życzę sobie od dekady:Cupiale odejdź w pierony!
Odpowiedz cytując