dominatorbj napisał(a):

Tragedia.
Tak to jest jak z g**a robi się wynik, a potem inni oczekują, że to tak zawsze będzie i jeszcze poprzeczkę będziemy podnosić bez inwestycji, wymiany kadry itp.
|
Amen
Dodać można,że jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie nim w Polsce zrozumie wreszcie przeciętny kibic,właściciel itp,że trener potrzebuje czas i materiał do obróbki.
Życzę sobie od dekady:Cupiale odejdź w pierony!