Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 08.03.2015, 13:26
orm napisał(a):Wyświetl post
Trochę chyba przesadzacie z krytyką, za dużo emocji w tych ocenach za mało rozsądku. Gramy źle to prawda, ale na pewno nie jest aż tak tragicznie jak wygląda to z większości wpisów. Zresztą ja też zaraz po meczu miałem zdanie że jest tragedia, ale jak sobie na spokojnie obejrzałem skrót to trochę zmieniłem zdanie.
Sytuacji było sporo i przy odrobinie szczęścia ten mecz byśmy wygrali. Inna sprawa, że nasi piłkarze nie za bardzo dają szanse szczęściu: są niepewni, sprawiają wrażenie wypalonych fizycznie i psychicznie, zagubieni, nikt nie ma odwagi wziąć odpowiedzialności za grę i podjąć ryzyka. Widać to tez w wywiadach Głowackiego Stilicia Brożka.
Co gorsza takie zagubienie i wypalenie widać też u Smudy. Na dziś sposób na rozwiązanie problemu wg trenera to czekanie aż piłkarze się odblokują, bo kiedyś przecież muszą... Niestety nie muszą. Ten brak pomysłu, bezradność i brak pojęcia co jest źle, źle wróży na przyszłość i jest argumentem, żeby mimo wszystko Smudę zastąpić kiś innym, kto będzie umiał zmotywować drużynę.
No właśnie, jak "obejrzałeś skrót". Nawet z największej padaki da się wycisnąć materiał na 2-3 minuty, w którym pokaże się wisienkę i ciekawe sytuacje. Bo wczoraj faktycznie jakieś tam akcje stwarzaliśmy, ale co z tego? Efekt był zerowy.
Zgadzam się jednak z tym, że nikt nie chce wziąć odpowiedzialności. Smuda się zagubił, nie potrafi już do nich w żaden sposób dotrzeć, a jego wizja jak należy grać jest żadna. Dziś normalny trener zrobiłby rotację w tym składzie, te klocki trzeba poprzestawiać i to teraz zaraz.
Barrientosa na lekcje angielskiego/polskiego natychmiast - bo gostek ma potencjał, ale bez komunikacji chuja zagra.
Odpowiedz cytując