ZawszeSztywny napisał(a):

dębski to taki sam buc jak palikot ( prośba do naszego kolegi blogera o zmianę nicku

), jakby nie patrzeć głosował tak samo jak zeteseelowcy gdzie obecnie przebywa, poza tym to kreatura z oskarżeniem o podrabianie towarów
palikot wspomniałem o wystąpieniu Prezesa Kaczyńskiego w Sosnowcu podczas kampanii , dla mnie nie do przyjęcia , ale jak piszesz prawa kampanii , moim zdaniem nie przekroczył cienkiej linii, niezależnie od tego podkreślam , jakakolwiek współpraca z komuchami wykluczona , po ostatnich 8-miu latach nie wyobrażam sobie także współpracy z urbanoplatfusami czy zeteesslowcami,pozostaje tylko wygrać 50% + 1 , a najlepiej 2/3 , chociaż jak wygra Andrzej Duda będzie to niepotrzebne
