Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31069
Stary 06.03.2015, 11:28
ZawszeSztywny napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/artur_debski/sta...75532345974787

Dębski o zasadach panujących w "opozycyjnym" Twoim Ruchu (Palikota)
dębski to taki sam buc jak palikot ( prośba do naszego kolegi blogera o zmianę nicku ), jakby nie patrzeć głosował tak samo jak zeteseelowcy gdzie obecnie przebywa, poza tym to kreatura z oskarżeniem o podrabianie towarów

palikot wspomniałem o wystąpieniu Prezesa Kaczyńskiego w Sosnowcu podczas kampanii , dla mnie nie do przyjęcia , ale jak piszesz prawa kampanii , moim zdaniem nie przekroczył cienkiej linii, niezależnie od tego podkreślam , jakakolwiek współpraca z komuchami wykluczona , po ostatnich 8-miu latach nie wyobrażam sobie także współpracy z urbanoplatfusami czy zeteesslowcami,pozostaje tylko wygrać 50% + 1 , a najlepiej 2/3 , chociaż jak wygra Andrzej Duda będzie to niepotrzebne
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 06.03.2015 o godz. 12:35.