Kurz napisał(a):

|
To nie jest narzekanie na Smudę, to nagonka, a to różnica. Przypominam również, że chciał/chce go Cupiał i że to być może ostatnia próba ratowania Wisły z osobą, której właściciel wydaje się ufać.
|
Mnie akurat chodzi tyko o to fajne porownanie nas do trabanta, bo w tym kontekscie Smuda wyglada na idealny wybor - do kierowania trabantem pasuje jak ulał. Zauważ, wg niego powinnismy się cieszyć, że w ogóle wyjeżdża, krzyczy na wszystkich dookoła gdy sie mu każe przyspieszyć a już wielkim sukcesem Frania będzie dojechanie tym czyms gdziekolwiek
A tak na powaznie to nie, nie jestesmy 'trabantem' i takie zachowanie/wypowiedzi trenera sa bezpodstawne i przede wszystkim niepotrzebne.