Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31003
Stary 03.03.2015, 15:15
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Znam takiego jednego co w wyborach do europarlamentu też tak argumentował, po czym umieścił na listach swojej kanapowej partyjki całą swoją rodzinę. Oczywiście dla dobra Polski
a co miał zrobić, jak mu kazali zrobić parytety a nie miał kogo dać?
Akurat nie listy są problemem tylko spółki skarbu państwa o które tak się modlicie a doświadczenie pokazuje, że to tylko narzędzie do kradzieży i bandyckiego grabienia pieniędzy ludzkich zwłaszcza podatnika.
Jak PIS wyjdzie z programem prywatyzacji WSZYSTKICH spółek skarbu państwa to będziemy rozmawiać kerimie o dorastaniu. Być może wtedy dorosnę by zagłosować na PIS póki co głosuje na opcję wolnorynkową SOCJALISTOM STOP!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰