KOMINEK napisał(a):

11 czerwca 2013 roku, podpisując trzyletni kontrakt, został trenerem Wisły Kraków, więc do tego czasu na 90% będzie trenerem chyba że spadniemy albo poszorujemy dno tabeli.
a tak na przyszłość to mając taki skład jak mamy czyli z Brożkiem , Dudką, Głowackim, Boguskim to trener bez mocnego nazwiska nie ma w Wiśle szans.
|
Czy Ty serio myslisz, że trener z nazwiskiem jest w stanie odmienić to, że Brożek nie może trafić do bramki a Boguskiemu odskakuje piłka na aut bramkowy ? Czy trener coś tu zmieni ? Oni mają > 30 lat. Trener tu nie ma nic do rzeczy.
Mamy takich zawodników jakich mamy. To oni podejmują decyzje w trakcie meczu a nie trener. Trener moze ich zmienic i dac kogos innego, komu akuart piłka nie zejdzie

ale zapytam kto jest lepszy niz Brozek ? Stepinski ? Jankowski ?