Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2854
Stary 01.03.2015, 22:06
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
11 czerwca 2013 roku, podpisując trzyletni kontrakt, został trenerem Wisły Kraków, więc do tego czasu na 90% będzie trenerem chyba że spadniemy albo poszorujemy dno tabeli.

a tak na przyszłość to mając taki skład jak mamy czyli z Brożkiem , Dudką, Głowackim, Boguskim to trener bez mocnego nazwiska nie ma w Wiśle szans.
Czy Ty serio myslisz, że trener z nazwiskiem jest w stanie odmienić to, że Brożek nie może trafić do bramki a Boguskiemu odskakuje piłka na aut bramkowy ? Czy trener coś tu zmieni ? Oni mają > 30 lat. Trener tu nie ma nic do rzeczy.

Mamy takich zawodników jakich mamy. To oni podejmują decyzje w trakcie meczu a nie trener. Trener moze ich zmienic i dac kogos innego, komu akuart piłka nie zejdzie ale zapytam kto jest lepszy niz Brozek ? Stepinski ? Jankowski ?
Odpowiedz cytując