Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8787
Stary 27.02.2015, 13:18
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Największa beka jest z tych rotacji, które docelowo miały przynieść dobre wyniki i w lidze i w pucharach, a wyszła jak zawsze kaszanka
Kaszanka czyli?

Bo Legia jest liderem ligi żadnym kosztem, ma dobrą sytuację wyjściową w pucharze polski (bramkowy remis i rewanż u siebie) oraz wystąpiła na wiosnę w pucharach (co od wielu, wielu lat jest maksymalnym etapem końcowym dla polskich klubów). Bilans w tegorocznych pucharach jest bardzo dobry.

Jak patrzę kto został w LE w 1/8 finału to jasne jest dla mnie, że Legia tam kompletnie nie pasuje, ani wysokością budżetu ani wydatkami na transfery i pensje.

Belgium Club Brugge
England Everton
Germany Wolfsburg
Italy Fiorentina
Italy Internazionale
Italy Napoli
Italy Roma
Italy Torino
Netherlands Ajax
Russia Dynamo Moscow
Russia Zenit Saint Petersburg
Spain Sevilla
Spain Villarreal
Turkey Beşiktaş
Ukraine Dnipro Dnipropetrovsk
Ukraine Dynamo Kyiv

Doszliśmy do ściany i tradycyjnie doszło do większej lub mniejszej katastrofy. Jakbyśmy awansowali to pewnie w następnej rundzie Besiktas wrzuciłby nam piątkę.

A teraz czas na ligę, oby już bez dzieciaków w składzie. Sądzę, że zrobimy naszej konkurencji to co Ajax zrobił nam
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 27.02.2015 o godz. 13:20.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując