gypsy napisał(a):

Największa beka jest z tych rotacji, które docelowo miały przynieść dobre wyniki i w lidze i w pucharach, a wyszła jak zawsze kaszanka
|
Kaszanka czyli?
Bo Legia jest liderem ligi żadnym kosztem, ma dobrą sytuację wyjściową w pucharze polski (bramkowy remis i rewanż u siebie) oraz wystąpiła na wiosnę w pucharach (co od wielu, wielu lat jest maksymalnym etapem końcowym dla polskich klubów). Bilans w tegorocznych pucharach jest bardzo dobry.
Jak patrzę kto został w LE w 1/8 finału to jasne jest dla mnie, że Legia tam kompletnie nie pasuje, ani wysokością budżetu ani wydatkami na transfery i pensje.
Belgium Club Brugge
England Everton
Germany Wolfsburg
Italy Fiorentina
Italy Internazionale
Italy Napoli
Italy Roma
Italy Torino
Netherlands Ajax
Russia Dynamo Moscow
Russia Zenit Saint Petersburg
Spain Sevilla
Spain Villarreal
Turkey Beşiktaş
Ukraine Dnipro Dnipropetrovsk
Ukraine Dynamo Kyiv
Doszliśmy do ściany i tradycyjnie doszło do większej lub mniejszej katastrofy. Jakbyśmy awansowali to pewnie w następnej rundzie Besiktas wrzuciłby nam piątkę.
A teraz czas na ligę, oby już bez dzieciaków w składzie. Sądzę, że zrobimy naszej konkurencji to co Ajax zrobił nam
