Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.02.2015, 12:49
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy na boisku, miał kilka fantastycznych przebłysków, brakło tylko szczęścia przy ostatnich podaniach, żeby partnerzy je wykorzystali, ogólnie występ na duży plus.
Wczoraj odbył się jeszcze jakiś kolejny mecz? Coś przegapiłem chyba bo wyszedłem po tym pierwszym.

Niestety ale Stilic wczoraj grał żałośnie. W zasadzie tylko do Głowy i Buchalika nie można się przyczepić. No może ewentualnie jeszcze do wyśmiewanego powszechnie Boguskiego, który owszem aktualnie grać nie umie ale przynajmniej biega jak Forrest Gump i stale coś w środku przechwytuje.
W sumie to przecież nie ma się czym emocjonować. Mamy klasycznego "wiosennego" Smudę. Teraz pozostaje pytanie: rozkręcą się za parę kolejek ( co paradoksalnie może być idealne do zajęcia jakiegoś przyzwoitego miejsca na koniec) czy będą się już tak kopać po czołach do samego końca?
Ostatnio edytowane przez rafkur : 21.02.2015 o godz. 12:53.
Odpowiedz cytując