kerim1906 napisał(a):

|
Ajax potraktował wczorajszy mecz jak dobrą zabawę , kto oglądał ich jesienią w LM wie o czym piszę , a warszawiacy ? , cóż , chciało, im się ale nie dali rady , taki poziom , rewanż ? wszystko zależy od chęci Ajax-u awansowania piętro wyżej , dla nich jest to nieistotny balast i tu można upatrywać ewentualne szanse na awans warszawiaczków ,ale chcieć i móc to dwie różne sprawy , skończy się tak że Ajax nie bardzo będzie chciał ale będzie musiał awansować, a warszawka ? zacznie się pompowanie nowego sezonu i awansu do LM , bo jak pamiętamy MP już mają , przynajmniej przyznanego i to nie tylko przez "ekspertów"
|
I tu sie drogi kolego mylisz. Widziałem wywiad z de Boerem który mówi że odpadli z krajowego pucharu, do PSV mają 12 pkt straty o ile sie nie myle i Liga Europy zostaje im żeby coś w tym sezonie ugrać. Co do meczu to fakt, I połowa Legii cofnięcie się na swoją połowe gra 5 obrońcami ( chorwat nim był przez 95% czasu I połowy ) ale to co sie działo w II połowie to kosmos. Legia powinna ze 3 bramki walnąć i praktyczny awans do 1/8 finału.
Kiedy jacyś eksperci mówią o piłkarzach z polskiej ligi " gwiazda " to mnie krew zalewa. Widzieli wczoraj "gwiazde" Zyro. Makabra co chłop grał. Mnóstwo strat noo i ta okazja praktycznie do pustaka.