Wyświetl pojedynczy post
kipers
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28407
Stary 18.02.2015, 08:12
Pod T1 jest tak zwane Kiss'n'drive. Tam możesz za darmo poczekać ale dobrze żebyś siedział w aucie bo są sporadyczne przypadki ze pustych aut się czepiają. Pod T2 raczej tego nie ma i jest 5zł za każdy rozpoczęty kwadrans.
Odpowiedz cytując