Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.02.2015, 22:49
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
To po prostu wygląda tak jakby KK była wyrabiana przy każdym zakupie pojedynczego biletu. Czyli nie masz KK, ale przy zakupie biletu biorą dowód osobisty z danymi i robią zdjęcie. Czyli zamiast raz wyrobić KK i potem kupować szybko i sprawnie, można nie wyrabiać KK i kupować trochę wolniej i mniej sprawnie.

W praktyce to niewiele zmienia, bo przez internet bez KK i tak nie można kupować. A osobiście można kupować tylko dla siebie.

Serio?
Ja myślałem, że robią zdjęcie tylko przy pierwszej wizycie, kolejne wizyty to podanie imienia i nazwiska oraz PESEL i kupujesz bilet, bez ponownego robienia zdjęcia.

Przynajmniej tak rozumiem tekst który jest na ich stronie
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 11.02.2015 o godz. 22:51.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując