FredzIo napisał(a):

To po prostu wygląda tak jakby KK była wyrabiana przy każdym zakupie pojedynczego biletu. Czyli nie masz KK, ale przy zakupie biletu biorą dowód osobisty z danymi i robią zdjęcie. Czyli zamiast raz wyrobić KK i potem kupować szybko i sprawnie, można nie wyrabiać KK i kupować trochę wolniej i mniej sprawnie.
W praktyce to niewiele zmienia, bo przez internet bez KK i tak nie można kupować. A osobiście można kupować tylko dla siebie.
|
Serio?
Ja myślałem, że robią zdjęcie tylko przy pierwszej wizycie, kolejne wizyty to podanie imienia i nazwiska oraz PESEL i kupujesz bilet, bez ponownego robienia zdjęcia.
Przynajmniej tak rozumiem tekst który jest na ich stronie
