Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 11.02.2015, 22:41
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Przecież cały czas nam wmawiano, że KK jest obowiązkowa aby wejść na mecz a teraz Legia ją zniosła. Jak się to ma do przepisów Ekstraklasy i ustaw ? Orientuje się ktos o co biega i dlaczego takie różne podejściaq do tej samej sprawy ?
To po prostu wygląda tak jakby KK była wyrabiana przy każdym zakupie pojedynczego biletu. Czyli nie masz KK, ale przy zakupie biletu biorą dowód osobisty z danymi i robią zdjęcie. Czyli zamiast raz wyrobić KK i potem kupować szybko i sprawnie, można nie wyrabiać KK i kupować trochę wolniej i mniej sprawnie.

W praktyce to niewiele zmienia, bo przez internet bez KK i tak nie można kupować. A osobiście można kupować tylko dla siebie.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując