Smuga napisał(a):

To zamknij się w bunkrze i czekaj na zapowiadane „Krulestwo”.
|
To tyle jeśli chodzi o twoje argumenty?

Liczyłem na coś bardziej próbującego wyglądać na poważne
stara zasada - nie masz argumentów - to zacznij wyśmiewać. Słabizna panie
