palikot napisał(a):

ale wielu prezesów spółek skarbu państwa m.in kopalnianych z ramienia PIS ma dzisiaj zarzuty o łapówki
więc warszawiaczek ma rację 
PISPO to jedno zło. Jak i każdy zwolennik tego systemu to zło.
|
jeżeli nie są to insynuacje daj jedno konkretne nazwisko z dowodami ,witam w klubie , to jest was dwóch , Ty i rozmywacz , kto następny potwierdzi że PIS rządzi ostatnie 8 lat
