kerim1906 napisał(a):

|
dobre , błyskotliwe, Panie zwolennik kanapy Marosika czy Korwina ? nie chciałem być złośliwy co do Twoich przekonań , ale widzę że się sam prosisz , prowokujesz w każdym poście , twoja wklejka świadczy o korwinie , głupotą jest nie zrozumieć prostych słów, rozumiem tetryka , służącego komunie i postkomunie jako wentyl , ale że ty nie rozumiez słowa pisanego i wklejasz kompromitujące wklejki twojego guru to stwierdzam że masz problem ,jak pisał Gwiażdzisty , korwin odleciał , najpierw lizał tyłek putinowi , teraz łasi się do Niemiec, chodząca kompromitacja
|
słyszałem, że za związkami partnerskimi też jest za... to jest jakaś modern zone w Pisie?
