Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30470
Stary 23.01.2015, 18:35
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
przepraszam za odbiegnięcie od tematu ale nie mogłem sobie darować , najpierw podrasowana premierka ( tak się pisze?) , teraz szczynukowicz

Sambo, po co ta rozmowa akademicka i łapanie za słówka ? doskonale wiemy o co chodzi urbanoplatfusom , wiem to ja , wiesz to Ty , rozkminianie nic nie daje , zaciemnia obraz , wiadomo że nocą nic nie sprzedawali , tylko przepychali temat konstytucyjnie, chyba hubert fan to pokazał , jak zwał tak zwał , trzeba ich w tym zatrzymać , niedługo będzie temat 2,5 mln podpisów w tej sprawie, zakład że urbanoplatfusy z pomagierami spuszczą to do kanału ? podobno lasy to nie wszystko , gra idzie o to co jest w ziemi tych lasów ?
Przeciez juz spuscili do kanalu wlasnie podczas tego glosowania

„Odrzucono też wniosek o uzupełnienie porządku o obywatelski wniosek o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi.”