Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8892
Stary 14.01.2015, 14:57
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie bedzie po sadach sie wluczyl i sadzil z jakimis szmatami tylko odbiera sie ....om akredytacje i koniec tematu, tak jak to zrobili dzialacze TS Wisla. Wybiorcza w ramach protestu zamiescila jakis smieszny newsik w ktorym duzo poplakali i w zasadzie tyle. Zostawili ustawieni do pionu, Jawora az ta decyzja zszokowala i spokoj mamy, pozbylismy sie scierwa i lepiej sie nam oddycha. Koniec z wmawianiem sobie ze to padajacy deszcz gdy ktos nam leje na twarz.
Owszem zamieścili tylko śmieszny artykulik bo niestety ale na tą chwilę oprócz drużyny koszykówki kobiet cała reszta sekcji TS nie jest interesująca nawet dla sporej grupy kibiców Wisły nie wspominając o przeciętnym czytelniku jakiejkolwiek gazety.
Medialność w zasadzie wszystkich sekcji TS jest prawie żadna. Jest to smutne ale tak jest więc nie dziwi mnie brak reakcji na cofnięcie akredytacji ze strony mediów. Pewnie i tak tam prawie nigdy nie przychodzili.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 14.01.2015 o godz. 15:13.
Odpowiedz cytując