aNouc napisał(a):

|
Nikt nie bedzie po sadach sie wluczyl i sadzil z jakimis szmatami tylko odbiera sie ....om akredytacje i koniec tematu, tak jak to zrobili dzialacze TS Wisla. Wybiorcza w ramach protestu zamiescila jakis smieszny newsik w ktorym duzo poplakali i w zasadzie tyle. Zostawili ustawieni do pionu, Jawora az ta decyzja zszokowala i spokoj mamy, pozbylismy sie scierwa i lepiej sie nam oddycha. Koniec z wmawianiem sobie ze to padajacy deszcz gdy ktos nam leje na twarz.
|
Owszem zamieścili tylko śmieszny artykulik bo niestety ale na tą chwilę oprócz drużyny koszykówki kobiet cała reszta sekcji TS nie jest interesująca nawet dla sporej grupy kibiców Wisły nie wspominając o przeciętnym czytelniku jakiejkolwiek gazety.
Medialność w zasadzie wszystkich sekcji TS jest prawie żadna. Jest to smutne ale tak jest więc nie dziwi mnie brak reakcji na cofnięcie akredytacji ze strony mediów. Pewnie i tak tam prawie nigdy nie przychodzili.