Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8887
Stary 14.01.2015, 09:42
Nikt nie bedzie po sadach sie wluczyl i sadzil z jakimis szmatami tylko odbiera sie ....om akredytacje i koniec tematu, tak jak to zrobili dzialacze TS Wisla. Wybiorcza w ramach protestu zamiescila jakis smieszny newsik w ktorym duzo poplakali i w zasadzie tyle. Zostawili ustawieni do pionu, Jawora az ta decyzja zszokowala i spokoj mamy, pozbylismy sie scierwa i lepiej sie nam oddycha. Koniec z wmawianiem sobie ze to padajacy deszcz gdy ktos nam leje na twarz.
Odpowiedz cytując