Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30237
Stary 13.01.2015, 22:45
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
myślę że jak tacy ciekawi albo niedowiarkowie , niech się zatrudnia i zjadą windą do roboty , nic prostszego , a kto zazdrości zarobków że są niby takie duże, sam się przekona jakie to frukta i miody
Ale jak sie zatrudnić jak pewnie z 500 na jedno miejsce a i emeryci górnicy maja pewnie pierwszeństwo aby do swych skromnych świadczeń dorobić.
alejasienieznam