kerim1906 napisał(a):

|
myślę że jak tacy ciekawi albo niedowiarkowie , niech się zatrudnia i zjadą windą do roboty , nic prostszego , a kto zazdrości zarobków że są niby takie duże, sam się przekona jakie to frukta i miody
|
Ale jak sie zatrudnić jak pewnie z 500 na jedno miejsce a i emeryci górnicy maja pewnie pierwszeństwo aby do swych skromnych świadczeń dorobić.
