Pawel.Busko napisał(a):

@kerim1906
Ale ja to doskonale wiem, że ta patologia trwa od lat. Niestety, kiedy ceny węgla były wyższe prawie dwa razy niż obecnie, więc jakoś się to maskowało. W obecnej sytuacji jedynie gruntowna reforma uratuje KW. Chyba, że komuś w Warszawce jest na rękę, by kopalnie upadły.
|
nikomu z urbanoplatfusów i zeteselowców nie zależy na żadnej reformie, niszczą metodycznie Polski przemysł od ośmiu lat , to są ostatki, mam nadzieję że tym razem się sparzą i sytuacja wymknie się spod kontroli, jeszcze raz podkreślę Kompanie Węglowe zarządzane są od 8 lat przez nich , i jeszcze raz dla opornych na myślenie , zarządzane są przez urbanoplatfusów i zeteseelowców