Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30196
Stary 12.01.2015, 22:05
Pawel.Busko napisał(a):Wyświetl post
@kerim1906

Ale ja to doskonale wiem, że ta patologia trwa od lat. Niestety, kiedy ceny węgla były wyższe prawie dwa razy niż obecnie, więc jakoś się to maskowało. W obecnej sytuacji jedynie gruntowna reforma uratuje KW. Chyba, że komuś w Warszawce jest na rękę, by kopalnie upadły.
nikomu z urbanoplatfusów i zeteselowców nie zależy na żadnej reformie, niszczą metodycznie Polski przemysł od ośmiu lat , to są ostatki, mam nadzieję że tym razem się sparzą i sytuacja wymknie się spod kontroli, jeszcze raz podkreślę Kompanie Węglowe zarządzane są od 8 lat przez nich , i jeszcze raz dla opornych na myślenie , zarządzane są przez urbanoplatfusów i zeteseelowców