Wyświetl pojedynczy post
Pawel.Busko
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: święTokrzySkie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30195
Stary 12.01.2015, 21:11
@kerim1906

Ale ja to doskonale wiem, że ta patologia trwa od lat. Niestety, kiedy ceny węgla były wyższe prawie dwa razy niż obecnie, więc jakoś się to maskowało. W obecnej sytuacji jedynie gruntowna reforma uratuje KW. Chyba, że komuś w Warszawce jest na rękę, by kopalnie upadły.