|
@kerim1906
Ale ja to doskonale wiem, że ta patologia trwa od lat. Niestety, kiedy ceny węgla były wyższe prawie dwa razy niż obecnie, więc jakoś się to maskowało. W obecnej sytuacji jedynie gruntowna reforma uratuje KW. Chyba, że komuś w Warszawce jest na rękę, by kopalnie upadły.
|