Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 10.01.2015, 23:35
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Głupiś.

Jak Ci się urodzi dziecko, to nie pozwól wsadzić go do inkubatora z naklejką. Poczekaj aż się zwolni ten kupiony z kasy NFZ.
Szpeniu błaźnie myślisz że widzisz najklejki wo i to są rzeczy od niej. Osobiście Ci mówie że jako wolotariusz 4 lata temu naklejałem naklejki na łóżka i nie tylko w szpitalu powiatowym. Ochłoń trochę
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez sergio : 11.01.2015 o godz. 10:00.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując