Szpen napisał(a):

Głupiś.
Jak Ci się urodzi dziecko, to nie pozwól wsadzić go do inkubatora z naklejką. Poczekaj aż się zwolni ten kupiony z kasy NFZ.
|
Szpeniu błaźnie myślisz że widzisz najklejki wo i to są rzeczy od niej. Osobiście Ci mówie że jako wolotariusz 4 lata temu naklejałem naklejki na łóżka i nie tylko w szpitalu powiatowym. Ochłoń trochę