KOMINEK napisał(a):

|
Ja myślę że najważniejsza rzecz to wytrzeźwieć po Sylwestrze. Bez Smudy byśmy szorowali miejsca 8-10.
|
A ja myślę, że przesadzasz. Zresztą, zobaczymy w rundzie wiosennej. Znając "zdolności" Smudy do przygotowania zespołu na tę część sezonu to raczej twoje prognozy o 8-10 miejscu mogą się spełnić... i to z Twoim ulubieńcem.
Jeśli Cupiał na poważnie myśli o ponownej budowie wielkiego klubu to pierwsze pieniądze jakie powinien zainwestować to te na dobrego zagranicznego trenera. Jednak znając nasze realia, to pewnie wyłoży jakieś śmieszne pieniądze na 2-3 kopaczy i będzie czekał na cudy od Smudy. A te cudy to maksymalnie 3 miejsce w lidze i kolejna kompromitacja w pucharach w lipcu. I błędne koło będzie się toczyć, a my dalej będziemy się pocieszać i śmiać z amicii i legii. Po prostu kocham ten nasz grajdołek...