gypsy napisał(a):

Moim zdaniem prawy obrońca przyjdzie tylko jeśli:
a) Darek Dudka odejdzie
b) Łukasz Burliga będzie miał grać na skrzydle
|
Dudka jak odejdzie to dopiero w czerwcu. Choć w Poznaniu pojawił się pomysł sciagnęcia Gola. Więc Dudka moze nie byc potrzebny, tym bardziej, ze zaczyna wlasnie 32 rok zycia.
A Burliga na skrzydle? Franz z tego pomyslu sie wyleczył
