Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16919
Stary 31.12.2014, 23:32
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem prawy obrońca przyjdzie tylko jeśli:
a) Darek Dudka odejdzie
b) Łukasz Burliga będzie miał grać na skrzydle
Dudka jak odejdzie to dopiero w czerwcu. Choć w Poznaniu pojawił się pomysł sciagnęcia Gola. Więc Dudka moze nie byc potrzebny, tym bardziej, ze zaczyna wlasnie 32 rok zycia.

A Burliga na skrzydle? Franz z tego pomyslu sie wyleczył
Odpowiedz cytując