Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68884
Stary 30.12.2014, 20:21
shaggy napisał(a):Wyświetl post
No i klub popsuł zabawę hejterom którzy dali się wypuścić menadzerowi z Peru...Stanowski i jemu podobni maja kiepski wieczór, drugie info tego wieczora o Wiśle i drugie dla nich kiepskie...
Nie wiadomo czy ten wyrok ws. Telefoniki będzie miał jakikolwiek wpływ na Wisłę. To tylko takie spekulacje.
Z tymi piłkarzami to chyba dobra nowina, ale nie ma gwarancji, że nie przyjdą jeszcze gorsi.

Te doszukiwania się postawy anty wiślackiej na weszlo to jakaś żenada. Tak trudno dostrzec, że obśmiewają kiedy mają powody i analogicznie z pochwałami?
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując