kerim1906 napisał(a):

|
nie napisałem że nie interesuje mnie program , napisałem że ideologia i partyjniactwo nie jest najważniejsze, , liczy się co mają do zaoferowania dla ludzi, zwykłych ludzi , skończy się z promowaniem banków, sieci handlowych i korporacji , będą uczestniczyć w kosztach podobnie jak większość społeczeństwa, nie będzie świętych krów,prawo będzie dotyczyło także bogatych i ustosunkowanych,promowana będzie rodzina,wspierana będzie rodzina,na arenie międzynarodowej będziemy równorzędnym partnerem dla Niemców czy Francuzów, będziemy dumnym narodem z historią i tradycją , odbudujemy zniszczony przemysł, upomnimy się o naszą godność czyli Smoleńsk, rozliczymy afery , w końcu pokażemy kto jest kim w Polsce, można wymieniać długo ale czy to się uda i czy jest możliwe to zagadka
|
Bez kitu , po takich peanach na czesc PISu to chyba serio ktoś cie oplaca żeby tu pisać. Wczesniej był tu Drozd , który pisał tak samo , teraz jesteś ty z awatarem Dudy
