york09 napisał(a):

Trio madryckie postanowiło oddać swoje łupy (70 tyś). Nie wiecie przypadkiem czy już to oddali.
Giżyński bez mała oddał to co ukradł. (13 tyś)
Sikorski się waha i nie wie czy oddać przyznając się do złodziejstwa, czy iść w zaparte.
Pawłowicz nie odda bo już przeżarła kilometrówki.
|
i czy yorkuś jak już pisałem nie jest zabawny
