Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
CelticusABG
Member
Od: 10.2007
Offline
#
8362
16.12.2014, 11:27
Tylko kasa trochę inna, od tej o której mówiłeś
Ale tak to jest z panem Cupiałem... Jednego dnia chce sprzedać część swoich udziałów, a drugiego budzi się i znów marzy o Lidze Mistrzów
CelticusABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CelticusABG
Znajdź inne posty napisane przez CelticusABG