Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8343
Stary 15.12.2014, 11:07
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba zrozumieć jedno, że nie piszę żeby ludziom narobić nadziei i potem patrzeć jak to znowu zatapiają się w smutku. Tak jak kolega wyżej piszę, Gawliński do bagna by nie wszedł, bo to nie ten poziom.
trudno wierzyć w słowa o wpłacie 19 mln PLN osobie, która myli nazwisko nowego prezesa [Gaszyński] z wokalistą zespołu WILKI [Gawliński]. Fakt, i ten i ten to Robert

fialo napisał(a):Wyświetl post
No to łyknij to, że NIC sie nie zmieni (jak juz to na gorsze) i na wiosnę będziemy musieli się męczyć z asami pokroju Jankowskiego czy Garguly. No i najprawdopodobniej bez Stilicia
Dlaczego bez Stilicia? Kontrakt ważny ma do końca czerwca chyba, ze insynuujesz sprzedaż zawonika za grosze, bo mało kto wyłoży poważne pieniądze za zawodnika, którego może mieć po 6 miesiącach za darmo...
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując