sayek89 napisał(a):

|
Trzeba zrozumieć jedno, że nie piszę żeby ludziom narobić nadziei i potem patrzeć jak to znowu zatapiają się w smutku. Tak jak kolega wyżej piszę, Gawliński do bagna by nie wszedł, bo to nie ten poziom.
|
trudno wierzyć w słowa o wpłacie 19 mln PLN osobie, która myli nazwisko nowego prezesa [Gaszyński] z wokalistą zespołu WILKI [Gawliński]. Fakt, i ten i ten to Robert
fialo napisał(a):

No to łyknij to, że NIC sie nie zmieni (jak juz to na gorsze) i na wiosnę będziemy musieli się męczyć z asami pokroju Jankowskiego czy Garguly. No i najprawdopodobniej bez Stilicia
|
Dlaczego bez Stilicia? Kontrakt ważny ma do końca czerwca

chyba, ze insynuujesz sprzedaż zawonika za grosze, bo mało kto wyłoży poważne pieniądze za zawodnika, którego może mieć po 6 miesiącach za darmo...