Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 15.12.2014, 00:22
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Bo na lepszych rywali parodia gry skrzydłami to nieco za mało - patrz mecz z Amicą.
Dlatego nie powinniśmy grać skrzydłami, tylko tak jak z Ruchem. Z Boguskim i Gułą schodzącymi do środka i robiącymi miejsce Sadlokowi i Buremu oraz asekurującymi ich Dudką i Urygą. Na pewno jest to bardziej produktywne niż czarni jeźdźcy.

Btw. Czy tylko ja uważam, że Dudka strasznie ostatnio obniżył loty?
Odpowiedz cytując