PiVoSH92 napisał(a):

|
Bo na lepszych rywali parodia gry skrzydłami to nieco za mało - patrz mecz z Amicą.
|
Dlatego nie powinniśmy grać skrzydłami, tylko tak jak z Ruchem. Z Boguskim i Gułą schodzącymi do środka i robiącymi miejsce Sadlokowi i Buremu oraz asekurującymi ich Dudką i Urygą. Na pewno jest to bardziej produktywne niż czarni jeźdźcy.
Btw. Czy tylko ja uważam, że Dudka strasznie ostatnio obniżył loty?