KOMINEK napisał(a):

I co tu powiedzieć Stilić nie widoczny przez większość meczu Garguła prawie już zmieniony po bezbarwnej grze, i ten pierwszy ma na plecach pewnym monecie trzech niebieskich podaje go Garguły a ten zagrywa na nos Brożkowi. Dla tego kocham ten sport
|
Trzeba dodać, że krytykowany na każdym kroku Boguski sam z niczego zdobył Brożkiem gola
Mecz generalnie pyty nie urywał, dobrze, że ta runda już za nami.
Liczę na poprawę gry jak wróci Jankowski oraz na to, że Smuda nie przesadzi tym razem z przygotowaniami jak ostatnio.