|
Do tego Wisła podpiszę umowę z Dolce Gibona 77 i w sklepie klubowym będzie można kupować jego ciuszki. Ma to pozwolić konkurować z klubem ze stolicy na rynku odzieżowym.
Tak poważniej już, to dotychczas takie genialne info czytałem na innych wiślackich portalach, widzę tutaj też nas to dopadło.
|