Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8311
Stary 12.12.2014, 18:04
Do tego Wisła podpiszę umowę z Dolce Gibona 77 i w sklepie klubowym będzie można kupować jego ciuszki. Ma to pozwolić konkurować z klubem ze stolicy na rynku odzieżowym.

Tak poważniej już, to dotychczas takie genialne info czytałem na innych wiślackich portalach, widzę tutaj też nas to dopadło.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując