|
A co jest złego w tym, co zrobił ten burmistrz? Niby, to ma godzić w uczucia niewierzących albo innowierców? Śmiechu warte. Rębek jak każdy człowiek ma prawo wyrażać swoje przekonania w życiu publicznym i nic nikomu do tego. No, ale przecież zapomniałem, że ateiści w tym kraju chcą być grupą uprzywilejowaną, która dyktuje każdemu, co mu wolno, a co nie. Katolik ma zejść do getta, wyrzec się swoich poglądów i aprobować każde zboczenie i wyuzdanie podyktowane przez "jedynie słuszną" grupę niewierzących obywateli. Drogie pawiany mam dla Was radę: a krzyczcie sobie, ile chcecie. Kościół trwa od ponad 2000 lat. Na wartościach przez niego głoszonych ukształtowała się cywilizacja Okcydentu. Tego faktu nie przemilczycie ani nie zakrzyczycie w żaden sposób. Z Polski wyciekają miliardy złotych każdego dnia, ale przecież, to nieistotne prawda? Wybiórcza i parówkowy portal Lisa wolą tropić jak, to ładnie nazywają "objawy ekstremizmu katolickiego" niż podjąć temat znikania tych pieniędzy. Jedna wielka żenada.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|