Pablo84 napisał(a):

|
A mógłby mi ktoś jakoś łopatologicznie wytłumaczyć, co macie do tego Stonogi?
|
Pablo gdybyś poczytał kilka postów wyzej to byś się zorientował, że ten były (jeśli z tych służb specjalnych PRL odchodzi się za życia

) jako znany "antysystemowy" wirażka, wyznaczony został przez swoich mocodawców do nowej roli. Teraz tańczy z Krzychem Bęgowskim, a ogólnie : Stonoga tu jest i tańczy dla nich (nadal). To tak w skrócie

Niektórzy na forum łapali się na niego kreując go na nowego Zorro
