Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29653
Stary 11.12.2014, 17:52
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A mógłby mi ktoś jakoś łopatologicznie wytłumaczyć, co macie do tego Stonogi?
Pablo gdybyś poczytał kilka postów wyzej to byś się zorientował, że ten były (jeśli z tych służb specjalnych PRL odchodzi się za życia ) jako znany "antysystemowy" wirażka, wyznaczony został przez swoich mocodawców do nowej roli. Teraz tańczy z Krzychem Bęgowskim, a ogólnie : Stonoga tu jest i tańczy dla nich (nadal). To tak w skrócie Niektórzy na forum łapali się na niego kreując go na nowego Zorro