Emj, choćbyś nie wiem jak się starał, to nie wmówisz mi że jakieś SKOK`i to to samo co AmberGold, OFE itd. Zdaje sobie sprawę, że linia obrony "PO=PiS" jest w tej chwili najbardziej wydajna- bo przeciwnicy PO prawica lub PiS rozkładają głosy na wiele różnych mniejszych parti. Doskonale rozumiem to, że każdy głosuje, wg własnych przekonań, tyle że , czasami trzeba się poświęcić. Sytuację mamy trochę inną niż zazwyczaj, bo (nie)rząd sprawuje partia, która wygrała 2 raz wybory głównie przez to, że straszono (przede wszystkim media) PiS`em, że jak dojdzie do władzy, to podpali Polskę, wytoczy wojnę Rosji, "kibole dojdą do władzy".
Tymczasem zastanowić się należy nad tym- skoro wg wielu, PO=PiS, to dlaczego w TV i(z wyjątkiem mikro TV Republika, portalu dla PiS "niezalezna" i paru innych)tak systematycznie tą partię ludziom obrzydzają (Jak bardzo lubię Michalkiewicza słuchać, to argument trochę wyssany z palca, że rozwietka tak przygotowała wszystkie wybory- by nic się nie zmieniło), a PO popierają m.in takie tuzy jak Urban, Michnik, LiS, Olejnik,Wałęsa.
