Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29540
Stary 05.12.2014, 14:54
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
To z ajkim układem jak nie postsolidarnościowym próbuje walczyć PiS, z którą to walkę jest odsądzany od czci i wiary przez tuby rżadowe czyli WSI24 i gadzinową GW? Pokarzesz mi drugą partię która walczy z układem?
PiS, a wcześniej PC przez wiele lat należało do tego postsolidarnościowego układu. PC uwłaszczało się niby na tyle ile im Wałęsa pozwolił, ale też mieli swoje dojścia przez co zbudowali niezłą maszynkę do robienia pieniędzy. Dopiero tąpnięcia związane z odejściem Jarosława Kaczyńskiego z urzędu od Wałęsy oraz kolejne z lat 2005-2007 zróżnicowały ten układ.

Arapaho napisał(a):Wyświetl post

Nie twierdzę że byłeś stroną- jednak w dyskusji uczestniczyłeś- i to bynajmniej nie jako strona negująca prawdopodobieństwo oddania ich w terminie.
Ja właśnie wątpiłem, że nie będzie żadnych opóźnień. Odsyłam do postów z początku zakładu czyli z przełomu lat 2010 i 2011. Zakład jednak nie dotyczył wątpienia, bądź nie, a inwestycji zerwanych z przyczyn finansowych, które zostały niedookreślone.

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Wieloletnie opóźnienia inwestycyjne (autostrady,gazoport,łupki). Oszustwa (Nowak,Sawicka,Chlebowski).Nieudolność (strata generalicji i prezydenta,dowództwa lotnictwa,brak zwrotu wraku, podsłuchy kelnerów, liczenie głosów).Chamstwo (NIesiołowski,Kutz,Palikot,Olszewski,Szejnfeld,Ryf iński). To jest obraz układu rządzącego. Ty jednak nie trzymasz jakichkolwiek proporcji -w sprawie PiSu wypowiadasz się co najmniej jakby to oni rządzili ostatnie 7 lat a wcześniej posiadali ogromne wpływy polityczno-biznesowe które to wykorzystywali w niecnych celach. Nie twierdzę że politycy PiSu są bez skazy , co najmniej kilku na miejscu Jarka bym usunął ze ścisłego kierownictwa, a kilku innych odsunał od występów w mediach co nie zmienia faktu że na tle Plafusów .PSL,palikociarzy czy SLD są jako całość o niebo lepsi i uczciwsi.
Dlatego też mogę jasno powiedzieć że nie wypowiadasz się obiektywnie mimo że próbujesz na takiego się kreować i przez to karmisz i nakręcasz takie trolle jak yorka czy szpenia.
Nie chce mi się tu wklejać kilkuset Twoich postów anty pisowskich więc tych kilka zdań krytyki obozu rządzącego które wkleiłeś nawet nikt nie zdążył wyłapać. Sam się ustawiasz w tej pozycji.
Co do ustawiania się w danej pozycji to jest to wyłącznie perspektywa Twoja i innych, którzy złego słowa na PiS nie napiszą, a ja staram się pisać dużo na ten temat, gdyż znam ze swojego podwórka tę partię i uważam, że w dużej mierze jest to złodziejska partia, która nie odbiega zbytnio od reszty pod względem korupcji i krętactwa. Oczywiście do 2010 roku patrzyłem na nich trochę inaczej, ale mazowiecka gwardia Sasina pokazała mniej więcej jaki poziom reprezentuje odkąd dostali przykaz rozlania się pod Warszawą. Także nie dziw się, że patrzę im intensywniej na ręce skoro widzę i słyszę co czynią w moim rodzinnym mieście.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 05.12.2014 o godz. 15:02.