temat polityczny więc chyba źle trafiłeś ale odpowiem offtop. Martw się żeby pikniki zapełniły swoje sektory na meczach z Piastem czy Bełchatowem. O niedzielę się nie martw

pamietam mecze z ŁKS jak lecieliśmy do 2 ligi -dziwne że pikników wtedy nie widziałem a jedynym "sponsorem" klubu wtedy i wcześniej a także kiedy zimno ,pada deszcz a grajki olewają było Towarzystwo z
X-tki ,dzisiaj z C