AS82 napisał(a):

|
Najlepsza i tak jest Trwam , zapraszają samych PISowców , nikt inny nie może zabrać głosu , wczoraj oglądałem rozmowe Błaszczaka w Trwam jak sobie z prowadzącym "dziennikarzem" jedli z dziubków , wyglądało to jak w głębokim PRLu
|
chcesz zobaczyć głęboki prl , włącz liza, porucznik olejnik, wsi24 z mordką morozowskim i innymi podnóżkami Państwa PO, polsat , tvpinfo , poczytaj gów....ianą, lizwweek , paradowską z żakowskimm w polityce, jak już poczytasz i pooglądasz to z łaski swojej odwal się od jedynego medium gdzie nie trzeba oglądać i słuchać resortowych pociotków