Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29446
Stary 02.12.2014, 15:19
Najlepsza i tak jest Trwam , zapraszają samych PISowców , nikt inny nie może zabrać głosu , wczoraj oglądałem rozmowe Błaszczaka w Trwam jak sobie z prowadzącym "dziennikarzem" jedli z dziubków , wyglądało to jak w głębokim PRLu