Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
29446
02.12.2014, 15:19
Najlepsza i tak jest Trwam , zapraszają samych PISowców , nikt inny nie może zabrać głosu , wczoraj oglądałem rozmowe Błaszczaka w Trwam jak sobie z prowadzącym "dziennikarzem" jedli z dziubków , wyglądało to jak w głębokim PRLu
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82