Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29431
Stary 02.12.2014, 13:02
york09 napisał(a):Wyświetl post
Każdy ma swój punkt widzenia i to szanuję
ale gdy czytam Karnowskich za każdym razem przekonuję się, że na ich tle Tworki to oaza normalności.
yorkuś , i co ja mam z Tobą zrobić ? , Twoje ostatnie zdanie o tworkach i Twój podpis nie pozostawiają wątpliwości , tylko nie wiem co tam robi herb Wisły Kraków,co Ty masz wspólnego z Wisłą ?, i jeszcze jedno niezalezna.pl to nie Karnowscy , zmartwię Cię jeszcze bardziej , to Sakiewicz i spółka , będziesz miał dzisjaj koszmary