york09 napisał(a):

Każdy ma swój punkt widzenia i to szanuję
ale gdy czytam Karnowskich za każdym razem przekonuję się, że na ich tle Tworki to oaza normalności.
|
yorkuś , i co ja mam z Tobą zrobić ?

, Twoje ostatnie zdanie o tworkach i Twój podpis nie pozostawiają wątpliwości , tylko nie wiem co tam robi herb Wisły Kraków,co Ty masz wspólnego z Wisłą ?, i jeszcze jedno niezalezna.pl to nie Karnowscy , zmartwię Cię jeszcze bardziej , to Sakiewicz i spółka , będziesz miał dzisjaj koszmary