kerim1906 napisał(a):

|
yorkuś , zmartwię Cię , Karnowscy to te lepsze , ale i tak wyciągam wnioski w przeciwieństwie do Ciebie
|
Każdy ma swój punkt widzenia i to szanuję
ale gdy czytam Karnowskich za każdym razem przekonuję się, że na ich tle Tworki to oaza normalności.