Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29429
Stary 02.12.2014, 12:23
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
yorkuś , zmartwię Cię , Karnowscy to te lepsze , ale i tak wyciągam wnioski w przeciwieństwie do Ciebie
Każdy ma swój punkt widzenia i to szanuję
ale gdy czytam Karnowskich za każdym razem przekonuję się, że na ich tle Tworki to oaza normalności.