Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11172
Stary 30.11.2014, 21:06
HAHAHAHAH Panie Palikot. Nick widzę idealnie dobrany.To tylko przykłady z kilku ostatnich stron.

palikot napisał(a):Wyświetl post
Czy jakiś spec biletowy, wyjaśni mi różnicę 1000 biletów dostępnych na Górnika(9921) a dostępnych na Górnik+Lech(10906)?
Z tego co widzę, na podglądzie sektorów to jest tyle samo dostępnych miejsc a jak wejdę na ogólne( https://bilety.wisla.krakow.pl/impre...poznan,12.html) to jest różnica prawie 1000 dziwne.
odpowiedź:

palikot napisał(a):Wyświetl post
Zamiast pierd.olić i analizować i się wymądrzać, to namawiajcie kumpli do kupna biletów i sami też może weźcie się do kupowania...
---------
palikot napisał(a):Wyświetl post
Na razie poszło 10 000 bez Vip

Godziny meczów naprawdę są zajebiste... może o 23 niech zrobią...
odpowiedź:

palikot napisał(a):Wyświetl post
Kur.wa. Jest jeszcze tydzień sprzedaży biletów... tyle czasu a ci już ku.rwa mądrzy co za tydzień będzie za jak będzie i jak będzie chujowo... zamiast pier.dolić to się weźcie do zaciągania znajomych a nie do pier.dolenia na forum pieniacze
Ostatnio edytowane przez Babba : 30.11.2014 o godz. 21:09.
Odpowiedz cytując